GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Glöggservis 9917570

nr 991 7570

Glöggservis

7 del, Ekeby, 30-tal, diameter: 25 cm

Kondition: nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 2 november 2015
kl 20:36:31

Upsala-Ekeby